Farské oznamy Topoľčianky (18.9. – 24. 9. 2023)

Pondelok 18.9. 18.00 + Peter Šebeňa (1. výročie)
Utorok 19.9. 18.00 Za zosnulých a žijúcich z rodiny Wallíni
Streda 20.9. 18.00 + František Bošanský (30 dňová)

Štvrtok 21.9.

18.00 + Daniel Haspra a jeho rodičia
Piatok 22.9. 18.00 + Roman Frajka a otec
Sobota 23.9. 16.00 Sobáš v zámockej kaplnke: Marek Chlpáň a Lucia Hlinková
18.00 + Jenis Ján, syn Ján, rodičia z oboch strán
Nedeľa 24.9. 7.00 + František Šebeňa, rodičia z oboch strán

Streda:        Sv. Ondreja, kňaza, a Pavla a spoločníkov mučeníkov, spomienka

Štvrtok       Sv. Matúša, apoštola a evanjelistu, sviatok

Piatok:       Sv. Emeráma, biskupa a mučeníka, patrón katedrálneho chrámu v Nitre, spomienka

Sobota:       Sv. Pia z Pietrelciny, kňaza, spomienka

Nedeľa:     25. Nedeľa v období cez rok

• Dávame do pozornosti rodičom všetkých detí, no zvlášť tých prvoprijímajúcich, že detské sv. omše sú v našej farnosti každú stredu. Nácvik piesní na túto sv. omšu bude bývať v bočnej sakristii – pol hodinu pred sv. omšou. Miesta pre deti sú vyhradené v predných lavičkách pred oltárom, NIE na lavičkách vonku kostola! V sakristii kostola budú k dispozícii aj kartičky na zapisovanie účasti pre tieto deti.
  • Taktiež prosíme mladých, zvlášť našich skvelých animátorov, o pomocnú ruku pri príprave a nacvičovaní detských sv. omší v stredu. Zároveň mladých pozývame k mládežníckej sv. omši, ktorá bude bývať v piatok.
  • Prosíme deti, ktoré ešte neboli na Prvom sv. prijímaní, aby si nezabúdali dávať prst na ústa, keď idú na krížik.
  • Dnes – v nedeľu – sa budeme modliť litánie k Sedembolestnej Panne Márii pri soche na Hlavnej ulici o 14:30 hod.