Farské oznamy Topoľčianky (11.9. – 17. 9. 2023)

Pondelok 11.9. 18.00 + Jaroslav Trizňa
Utorok 12.9. 18.00 Na úmysel darcu
Streda 13.9. 18.00 + rodina Hromadová

Štvrtok 14.9.

18.00 + Štefan Orolín, manželka Anna a nevesta Katarína
Piatok 15.9. 7.00 + Mária Cibirová a otec Karol
10.45 + Mária Kuklová (1. výročie)
Sobota 16.9. 18.00 + Mária Bieliková, manžel Alojz a rodičia z oboch strán
Nedeľa 17.9. 7.00 + rodičia Jozef a Ľudmila Valoví, ich deti a ostatní príbuzní

Utorok:      Najsvätejšieho mena Panny Márie, spomienka

Streda:       Sv. Jána Zlatoústeho, biskupa a učiteľa, spomienka

Štvrtok       Povýšenie svätého kríža, sviatok

Piatok:      Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska slávnosť

Sobota:      Sv. Kornélia, pápeža, a Cypriána, biskupa, mučeníkov, spomienka

Nedeľa:    24. Nedeľa v období cez rok

• Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o prípravu birmovancov počas uplynulého školského roka na ich prijatie sviatosti birmovania, ako aj všetkým, ktorí akokoľvek pomohli s prípravami a organizovaním tejto slávnosti v našej farnosti.
  • Pozývame Vás na Pochod za život, ktorý sa uskutoční v nedeľu 24. septembra 2023 o 15:00 hod. na Hlavnom námestí v Bratislave. Vystúpia na ňom slovenské i zahraničné osobnosti, stretnú sa ľudia dobrej vôle, ktorí sa chcú postaviť za najzákladnejšie právo –  právo na život zvlášť pre tých najzraniteľnejších a bezbranných.
  • Mariánske kňazské hnutie Vás srdečne pozýva na dekanátne mariánske večeradlo v pondelok, 11. septembra o 14.00 hod, po ktorom bude nasledovať sv. omša v Kostole sv. Michala v Zlatých Moravciach.
  • Na budúcu nedeľu bude naša filiálka Hostie sláviť Hody z titulu Povýšenia svätého kríža. V danú nedeľu je vyhlásená ofera na kostol ako Topoľčiankach, tak i v Hostiach.

Sv. omše v Hostiach: každý deň o 16.45 hod, okrem piatka o 9.00 a v nedeľu hodová omša o 10.00 hod.