PREZENTÁCIA PROJEKTOV DOBREJ NOVINY

Popri koledovaní Dobrej noviny, každoročne prebieha aj zbierka Dobrej noviny. Výťažok zo zbierky pôjde na projekty DN v Afrike, ktoré sú uvedené v prezentácii. Keďže koledníci nemôžu prísť do vašich príbytkov, tí ktorí chcú prispieť do zbierky Dobrej noviny, môžu svoj finančný dar vložiť do stacionárnej pokladničky v kostole, ktorá je označená nálepkou Dobrej noviny. K dispozícii bude do konca januára. Potom, ako každý rok, sa spíše zápisnica o otvorení pokladničky a vyzbierané peniaze za našu farnosť sa odošlú na účet Dobrej noviny. Je možnosť prispieť aj priamo na účet. Číslo účtu zbierky Dobrej noviny SK77 1100 0000 0029 4045 7894, je uvedené aj na letákoch Dobrej noviny, resp. na šekoch, ktoré sú súčasťou letákov. Každá farnosť má pridelený Dobrou novinou variabilný symbol, ktorý je potrebné uviesť pri vložení/prevedení peňazí na účet. Za Topoľčianky treba uviesť variabilný symbol 2721101082. Letáky ako aj Noviny Dobrej noviny si môžete vziať vzadu v kostole.
V nasledujúcej prezentácii sa dozviete viac o projektoch, na ktoré pôjde výťažok zo zbierky 27.ročníka Dobrej noviny.
Pán Boh zaplať za každý Váš dar!

PREZENTÁCIA PROJEKTOV DOBREJ NOVINY: https://drive.google.com/file/d/116Yf_xMKMvkvuATX2HgfwZllbNSXHslN/view

Tento záznam bol publikovaný v Akcie . Uložiť odkaz do záložiek.