Farské oznamy Topoľčianky (28.5. 2023)

Pondelok 29.5. 8.00 Na úmysel
18.00 + Michal Poliak, rodičia a starí rodičia
Utorok 30.5. 18.00 + manžel Ján, sestra Anna a rodičia z oboch strán
Streda 31.5. 18.00 + Gejza Bielik a rodičia z oboch strán
Štvrtok 1.6. 18.00 Na úmysel
Piatok 2.6. 14.00 Sobášny obrad bez svätej omše (Mikuláš Kicko a Terézia Valkovičová)
18.00 + Marta Bieliková, manžel Ján a rodičia z oboch strán
Sobota 3.6. 15.00 Sobášna svätá omša (Dominik Májek a Mária Vargová)
18.00 + František a Anna Pupákoví a dcéra Alžbeta
Nedeľa 4.6. 7.00 + Michal a Júlia Fogeloví?, rodičia, zať?
10.45 Za prvoprijímajúce deti

Pondelok: Preblahoslavenej Panny Márie, Matky Cirkvi, spomienka

Štvrtok: Nášho Pána Ježiša Krista, najvyššieho a večného kňaza, sviatok

Piatok: Prvý piatok mesiacia – votívna svätá omša o Božskom Srdci

Nedeľa: 9. Nedeľa v cezročnom období A – Nedeľa Najsvätejšej Trojice

Deti, ktoré majú slávnosť Prvého svätého prijímania, môžu nosiť biele šaty na sväté omše celý týždeň.

Dnes o 15.30 bude vo farskom kostole májová pobožnosť s deťmi, ktoré dnes prijali prvýkrát sviatosť oltárnu. Všetkých vás srdečne pozývame!

V pondelok po svätej omši pozývame prvoprijímajúce deti do farskej budovy na pohostenie a dostanú darčeky.

Pozývame deti vo veku od 6 do 13 rokov na Detský farský tábor, ktorý sa uskutoční od 14. do 18. augusta 2023 v areáli Farského úradu v Topoľčiankach. Predpokladané náklady sú 37 eur, ale tábor je táborom Prozreteľnosti, preto je príspevok dobrovoľný. Deti možno prihlasovať jedine prostredníctvom online formulára, ktorý nájdu na webovej stránke farnosti, ale aj na sociálnych sieťach farnosti. Prihlásiť sa bude možné až do naplnenia kapacity tábora.

Spovedanie chorých k prvému piatku bude vo štvrtok od 9.00.

V piatok aj sobotu bude stretnutie birmovancov. 1. a 2. skupina v piatok o 19.00 vo farskej klubovni a vo farskej budove. Skupina 3. o 10.00 vo farskej klubovni. Budú sa preberať otázky, z ktorých budú skúšaní koncom júla. Srdečne pozývame všetkých birmovancov na svätú omšu v piatok o 18.00.

V sobotu je prvá sobota mesiaca, modlitba škapuliarskych hodiniek bude o 17.00 vo farskom kostole.