Farské oznamy Topoľčianky (25.6. 2023)

Pondelok 26.6. 19.00 + Michal Šabo a manželka Anna
Utorok 27.6. 19.00 + Emil Hosťovecký, manželka a rodičia z oboch strán
Streda 28.6. 19.00 + Július Hrúzik, rodičia z oboch strán, švagor Alojz s rodinou
Štvrtok 29.6. 8.00 Za farníkov
19.00 + Pavol Krajči a rodičia
Piatok 30.6. 19.00 Za uzdravenie chorej a za zdravie celej rodiny
Sobota 1.7. 9.35 Sv. omša pre členov ZZM
19.00 + František Hosťovecký, manželka Paulína a rodičia z oboch strán
Nedeľa 2.7. 7.00 + Ján Demo

Utorok: Sv. Cyril Alexandrijský, biskup a učiteľ Cirkvi, ľubovoľná spomienka

Streda: Sv. Irenej, biskup a učiteľ Cirkvi, mučeník, spomienka

Streda: Večer je vigília zo slávnosti sv. Petra a Pavla

Štvrtok: Sv. Peter a Pavol, slávnosť, prikázaný sviatok

Piatok: Prví svätí mučeníci Cirkvi v Ríme, ľubovoľná spomienka

Sobota: Prvá sobota mesiaca

Nedeľa: 13. Nedeľa cez rok A

Pripomíname, že v pondelok 26.6. bude po svätej omši stretnutie s rodičmi birmovancov v kostole.

Birmovanci pozor! Posledné stretnutie pred prázdninami nebude v piatok a sobotu, ako ste zvyknutí, ale v stredu 28.6. po svätej omši vo farskej budove. Prosíme, aby prišli všetky skupiny, aj tie ktoré chodievajú na stretnutie v soboty.

Zároveň pozývame v stredu 28.6. všetky deti farnosti na svätú omšu. Nácvik pesničiek bude pred svätou omšou v hornej sakristii.

Pozývame deti na hravé popoludnie na uvítanie prázdnin, ktoré bude v sobotu 1. júla od 15.00 do 17.00 vo farskej klubovni a na farskom dvore.

1. júla sa v našom farskom kostole uskutoční modlitbové stretnutie pre členov ZZM. Program sa začína o 9.00 posvätným ružencom. Podrobný program nájdete na nástenke.

6. a 7. júla navštívi našu farnosť kňaz z Bosny a Hercegoviny Ivo Pavić OFM. Pozývame vás na prednášky, modlitby príhovoru a slávenie svätých omší. Podrobný program bude na nástenke.

Zbierka na dobročinné diela Svätého Otca (halier svätého Petra) bude na slávnosť sv. Petra a Pavla.

Prosíme dievčatá, ktoré by sa chceli zveriť pod ochranu Panny Márie na Škapuliarskej púti, aby sa prihlásili najneskôr do 7.7. 2023.