Farské oznamy Topoľčianky (11.6. 2023)

Pondelok 12.6. 18.00 + Ján Mesko, manželka Mária a rodičia z oboch strán
Utorok 13.6. 18.00 + Viera Uhrecká, rodičia a súrodenci
Streda 14.6. 18.00 + Jozef Kováč (1. výročie)
Štvrtok 15.6. 18.00 + Marta Géciová, manžel Milan a rodičia z oboch strán
Piatok 16.6. 18.00 + Manželia Kunoví, rodičia z oboch strán, zaťovia a nevesta
Sobota 17.6. 15.00 Sobášna svätá omša (Miroslav Podhora a Ivana Brojová)
18.00 Za živých členov bratstva Božského Srdca Ježišovho
Nedeľa 18.6. 7.00 + František Homola Stolár, manželka Anna a príbuzní

Utorok: Sv. Anton Paduánsky, kňaz a učiteľ Cirkvi, spomienka

Štvrtok – večerná svätá omša je z nasledujúcej slávnosti

Piatok: Slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho

Sobota: Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, spomienka

Nedeľa: 11. Nedeľa cez rok A

Spoločenstvo eRko pozýva deti túto nedeľu /teda dnes 11. júna/ zapojiť sa do každoročnej kampane MINIdigi, ktorej podstatou je minimalizovanie digitálnych technológií. Deti zažijú v spoločenstve kamarátov tvorivo využitý čas. Stretnutie bude od 13,30 do 16,30 hod. vo farskej klubovni v Topoľčiankach.

V stredu pozývame všetky deti farnosti na svätú omšu.

Pozývame dievčatá, ktoré sa chcú zveriť Panne Márii počas tohtoročnej púte, aby sa zaregistrovali v sakristii alebo prostredníctvom online formulára, ktorý nájdu na webovej stránke farnosti, ale aj na sociálnych sieťach farnosti. Prihlásiť sa treba najneskôr do 7.7.2023.

Úplné odpustky sa udeľujú veriacemu, ktorý sa na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho verejne pomodlí text úkonu zadosťučinenia Najmilší Ježišu.

V piatok na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho bude aj stretnutie birmovancov po svätej omši. V piatok majú stretnutie skupiny 1. a 2. vo farskej budove a v klubovni. V sobotu má stretnutie 3. skupina o 10.00 vo farskej klubovni. Na stretnutiach sa budú preberať otázky ku skúške. Srdečne pozývame všetkých birmovancov na piatkovú svätú omšu o 18.00!!!