Farské oznamy Topoľčianky (1.1. – 7. 1. 2024) Prvá nedeľa po Narodení Pána (rok B)

Pondelok 1.1. 7.00 Za kňazov farnosti: p. biskup J. Zlatňanský, E. Scheimer, I. Šišulák…

2.1.

18.00 Za Božie požehnanie rodiny

3.1.

18.00 + Barbora Koreňová

4.1.

18.00 Nikolas, za zdravie a B. pomoc.

5.1.

18.00 + Gabriela Švecová

6.1.

7.00 + Vladimír Korytár, rodičia, st. rodičia a brat
Nedeľa 7.1. 7.00 + Holečková Barbora

Pondelok:  Panny Márie Bohorodičky, slávnosť, prikázaný sviatok

Utorok:       Sv. Bazila veľkého a Gregora Naziánskeho,

Streda:         Najsvätejšieho mena Ježiš

Sobota:       Zjavenie Pána, slávnosť, prikázaný sviatok

Nedeľa:     Krst Pána, Druhá nedeľa po Narodení Pána

– v rámci koledovania Dobrej noviny sa vyzbieralo na projekty pre Južný Sudán 2320 eur. Pán Boh odplať!

– Dnes v noci, 30 minút pred polnocou, bude v kostole vystavená sviatosť oltárna, aj s eucharistickým požehnaním o pol noci.

– V pondelok na Nový rok bude po sv. omši pobožnosť s vyloženou sviatosťou oltárnou, pri ktorej budeme prosiť o svetlo Ducha Svätého do celého roka, pričom možno získať plnomocné odpustky.

– Spovedanie chorých k 1. piatku bude vo štvrtok doobeda.

– Prihlásiť sa o požehnanie domu môžete v sakristii. Okrem mena a presnej adresy treba uviesť aj telefónne číslo! Požehnávať budeme v priebehu víkendu a nasledovných dní.

– Ďakujeme všetkým, ktorí sa postarali o vianočnú výzdobu kostola!

– Taktiež ďakujeme všetkým, ktorí sa postarali alebo prispeli k nádhernému zorganizovaniu Farského plesu.

– Teraz po sv. omši bude nasledovať krátka ďakovná pobožnosť na konci roka s vyloženou sviatosťou oltárnou.