Farské oznamy Topoľčianky (2.9. – 8.9. 2024)

2.9.

18.00 Poďakovanie za pomoc matky Božej

3.9.

18.00 + Ján, sestra Anna, rodičia z 2 strán

4.9.

18.00 Na úmysel celebranta

5.9.

18.00 + Katarína

6.9.

18.00 + Diana Mária Belli

7.9.

15.00 Sobáš. obrad: P. Stolár + D. Zaťková
16.00 Sobáš. omša: P. Fiľko + M. Lukáčová
18.00 + rodina Kurkinová a rod. Pytelová
Nedeľa 8.9. 7.00 Na úmysel celebranta

Utorok:            Sv. Gregora Veľkého, pápeža a učiteľa cirkvi

Nedeľa:          Dvadsiata tretia nedeľa v Cezročnom období

• Od nastávajúceho týždňa budú sv. omše od 18.00 hod!
  • Máme prvopiatkový týždeň. Spovedať chorých budeme vo štvrtok doobeda.
  • V piatok pozývame všetky školopovinné deti, rodičov a učiteľov na Veni Sancte – na sv. omšu, pri ktorej budeme vzývať a prosiť Ducha Sv. o dary a milosti do nastávajúceho školského roka. Pred každou sv. omšou je možnosť sa aj vyspovedať a tak začať s čistým srdcom nový školský rok.
  • V sobotu pred sv. omšou sa budú modliť škapuliarske hodinky a po sv. omši bude obnovenie zasvätenia sa P. Márii.
  • Farnosť Topoľčany pozýva na Mariánsku púť od 5. – 8. septembra. V sobotu večer tam slúži sv. omšu p. nuncius Nicola Girasoli a v nedeľu Mons. Ján Kuboš. Bližšie info na plagáte.
  • Prosíme všetkých prihlásených na púť do Medugorja, aby v utorok alebo v stredu po večernej sv. omši prišli na farský úrad vyplatiť zájazd 318 euro a zároveň pri vyplácaní nadiktovali svoje rodné číslo a číslo občianskeho preukazu kvôli poistnému.