Farské oznamy Topoľčianky (12.7. – 18.8. 2024)

12.8.

19.00 + Michal Šafár, manž Mária, zať Lukáš a Jozef, vnuk Vladislav

13.8.

19.00 + Homola Peter, manželka, synovia

14.8.

19.00 + Valéria Šabíková, syn Miloš, rodičia a starí rodičia

15.8.

19.00 + Rudolf Pavlovič (30 dňová)

16.8.

19.00 + Anna Demeterová (1 výr.) a Terézia a Jozef Mikuloví

17.8.

19.00 + Helena Chrapková, manž. Ján a rodičia z 2 strán
Nedeľa 18.8. 7.00 + Ernest Mesko, manž. Barbora a rodičia z 2 strán

Streda:                 Sv. Maximiliána M. Kolbeho, sviatok

Štvrtok:              Nanebovzatie Panny Márie, prikázaný sviatok

Nedeľa:              Dvadsiata nedeľa v Cezročnom období

• Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o zdarný priebeh detského farského tábora. Osobitná vďaka patrí všetkým dobrodincom a predovšetkým animátorom, ktorí dali k dispozícii svoj čas, talenty a kreativitu, aby deťom z farnosti pripravili hodnotný a nádherný týždeň.
  • Farnosť Nová Ves nad Žitavou srdečne pozýva na púť k P. Márii Kráľovnej do areálu Studnička v dňoch 22. až 26. augusta. Bližšie info. na plagáte.
  • Ohľadom septembrovej farskej púte do Medugorja, dávame do pozornosti, že odchod autobusu bude 15. sept. z námestia o 17. hodine. Keďže sú ešte voľné miesta, pripomíname, že sa ešte dá zahlásiť v sakristii. Cena je 310 eur + 8 eur poistenie. Cena zahŕňa dopravu, ubytovanie s polpenziou, poplatok za sprievodcu, preklad a program. Zástavka pri mori bude cestou naspäť.
  • Na budúci týždeň vo štvrtok 22. bude vo farskom kostole pobožnosť k sv. Šarbelovi spojená s pomazaním a s požehnaním relikviou sv. Šarbela a Pátra Pia.