Farské oznamy Topoľčianky (1.5. – 8.5. 2022)

Pondelok 2.5. 19.00 + Štefan Lašák a rodičia, František Sztolárik, Edmund Koritar a Anna
Utorok 3.5. 19.00 + Emil Hudák
Streda 4.5. 19.00 +Paulína Hosťovecká, manžel František a ich rodičia
Štvrtok 5.5. 19.00 + Syn Lukáš, otec Milan Uhrecký a starý otec Michal Uhrecký
Piatok 6.5. 19.00 + Štefan Siklienka, manželka Helena, rodičia z oboch strán a zať Ladislav
Sobota 7.5. 19.00 + Karol Uhrecký a rodičia z oboch strán
Nedeľa 8.5. 7.00 + Dušan Nozdrovický, rodičia a súrodenci

Pondelok:  Sv. Atanáz, biskup a učiteľ Cirkvi, spomienka.

Utorok:     SV. FILIP A JAKUB, APOŠTOLI, Sviatok.

Streda:       Sv. Florián, mučeník, ľubovoľná spomienka.

Piatok:       Prvý piatok mesiaca – votívna svätá omša o Srdci Ježišovom.

Nedeľa:    4. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA C (NEDEĽA DOBRÉHO PASTIERA)

V pondelok, utorok, stredu, štvrtok a sobotu bude pred svätou omšou modlitba za pokoj a mier vo svete (eucharistická poklona spojená s modlitbou posvätného ruženca a loretánskymi litániami).

Štvrtok je prvý štvrtok mesiaca – myslime vo svojich modlitbách na nové kňazské a rehoľné povolania.

V piatok bude svätá omša pre deti, ktoré sa pripravujú na prvé sväté prijímanie. Na konci svätej omše krátka eucharistická poklona (litánie k Srdcu Ježišovmu). Po svätej omši bude pre deti nácvik sviatosti zmierenia (svätá spoveď).

V sobotu hodinu pred svätou omšou bude Fatimská pobožnosť.

Na budúcu nedeľu (8.5.) je Nedeľa Dobrého pastiera. Našu farnosť navštívia predstavení Kňazského seminára v Nitre s bohoslovcami. Budú na svätej omši o 10.45.

Predstavení seminára a bohoslovci vás potom pozývajú na adoráciu vo farskom kostole o  14.30, ktorá bude za nové kňazské povolania.

Na Nedeľu Dobrého pastiera je zbierka na seminár.